Stilren adventsljusstake tillverkad i akaciaträ. Varje ljusstake får ett unikt utseende då trädstrukturen varierar i varje ljusstake. Adventsljusstaken har 7st LED lampor som avger ett vackert sken. En ljusstake som ej går ur tiden och skapar julstämning i hemmet från år till år. Denna produkt har FSC®-märkning. Levereras med 1,8m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Ingår 7st utbytbara E10 LED lampor.

| Färg: | Trä |
| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | LED-lampor |
| Watt: | 0,5W |
| Antal ljuskällor: | 7 |
| Höjd: | 60 cm |
| Längd: | 65 cm |
| Djup: | 7 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä, plast |
| Produktvikt: | 2,04 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 214-69 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen