Stämningsfull adventsljusstake tillverkad i trä på en rund bas. Lamporna lyser upp på granen och skapar ett fint ljussken. En ljusstake som kan stå framme hela vintern. Den runda designen gör att den är fin från alla vinklar och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. Denna produkt har FSC®-märkning. Levereras med 1,8m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Ingår 4st utbytbara E10 glödlampor på 55V.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | Glödlampor |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal ljuskällor: | 4 |
| Höjd: | 31 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä, plast |
| Produktvikt: | 0,45 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 644-23-1 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen