Elegant adventsljusstake i form av en båge. Tillverkad i trä och målad i beige. Placera den enkla men eleganta ljusstaken i ett fönster eller på en skänk för en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning. Levereras med 1,8m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Medföljer 5st utbytbara E10 glödlampor (55V).

| Färg: | Beige |
| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | Glödlampor |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal ljuskällor: | 5 |
| Höjd: | 33 cm |
| Bredd: | 51.5 cm |
| Djup: | 6 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä, plast |
| Produktvikt: | 0.5245 kg |
| Tillverkningsland: | IN |
| Artikelnummer: | 214-82-1 |

Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen