Vit adventsljusstake i dekorativ design tillverkad av trä. Ljusstaken lyser med ett behagligt sken och skapar en härlig atmosfär. Låt julens värme sprida sig med denna fina ljusstake. Levereras med 1,8m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Ingår 5st utbytbara E10 glödlampor på 55V.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | Glödlampor |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal ljuskällor: | 5 |
| Höjd: | 55 cm |
| Längd: | 43 cm |
| Djup: | 15 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä, plast |
| Produktvikt: | 1,07 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 156-00 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen