Lys upp vintermörkret med denna storslagna adventsljusstake i vitlackerat trä. Med sina 11 ljus i klassisk trapetsform och dekorativa manschetter skapar den en varm och festlig atmosfär i hemmet. Perfekt för större fönster och rum där du vill göra ett stilfullt juligt intryck. En traditionell favorit i modern tappning! Levereras med 1,7m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Medföljer 11st utbytbara E10 glödlampor (23V).

| Färg: | Vit |
| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | Glödlampor |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Höjd: | 51 cm |
| Bredd: | 65.5 cm |
| Djup: | 6.5 cm |
| Sladdlängd: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Material: | Trä |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvikt: | 1.05 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 2541-210 |




Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen