Erna är en vacker krans med mörkgröna barr gjorda i PE material som ser mycket naturtrogna ut. Denna krans är ca 50cm i diameter och lyser upp med 30st varmvita dew-drop LED dioder. Utrustad med timer, 6 h på, 18 h av, repeterande. Levereras med 50cm kabel till batteriboxen. Kransen drivs av 3st AA batterier (ingår ej). Brinntid ca: 150h.

| Färg: | Grön |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Utomhus |
| Färgton på ljus: | Varmvitt ljus |
| Watt: | 0,34W |
| Diameter: | 50 cm |
| Djup: | 10 cm |
| Sladdlängd: | 50 cm |
| IP-klass: | IP44 |
| Material: | Plast |
| Produktvikt: | 0,65 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 613-02 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen