Vacker grankrans med 25 amberfärgade LED-ljus, dekorativa kulor, rosett och texten “Merry Christmas”. Timerfunktion (9h) gör den enkel att använda. Brinntid vid batteridrift upp till 200 timmar. Drivs med 4xAA-batterier (1,5V), batterier ingår ej. Perfekt för dörren eller väggen – sprider varm julstämning. Levereras med 20cm sladd till batteribox.

| Färg: | Grön |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Utomhus |
| Höjd: | 40 cm |
| Bredd: | 40 cm |
| Djup: | 7 cm |
| Sladdlängd: | 20 cm |
| IP-klass: | IP44 |
| Lumen: | 3lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2000-2100K |
| Produktvikt: | 0.39 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 3784-800 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen