
| Färg: | Svart |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Watt: | 11W |
| Höjd: | 46 cm |
| Diameter: | 22 cm |
| Lumen: | 350lm |
| Material: | Metall, marmor, glas |
| On/off: | Strömbrytare på lampan |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvikt: | 3.1 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | MOD178TL-L11B3K |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen