En ljuvlig ljusslinga med varmvitt sken och 8 st tredimensionella vita stjärnor, varje stjärna har 12 uddar. Slingan är för inomhusbruk, batteridriven och med timerfunktion, 6 h på, 18 h av, repeterande. En klassisk juldekoration som du enkelt kan ha framme under alla vinterns månader för att sprida ljus och förhöja mysstämningen hemma. 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. Integrerad LED-belysning.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Färgton på ljus: | Varmvitt ljus |
| Watt: | 0,2W |
| Höjd: | 10 cm |
| Längd: | 210 cm |
| Djup: | 12 cm |
| Sladdlängd: | 50 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvikt: | 0.25 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 729-62 |





Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen