Dekorativ ljusslinga med 100 stycken frostade LED dew drops, chaser box med 11 funktioner. Välj mellan varmvitt eller flerfärat ljus. Kan användas vid diverse dekorationer till vardags eller fest. Slingan är silverfärgad och 10 m lång. Levereras med 3 m transparent sladd och stickkontakt.

| Färg: | Flerfärgad |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Nej |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Färgton på ljus: | Multifärgad |
| Watt: | 0,9W |
| Längd: | 1000 cm |
| Sladdlängd: | 300 cm |
| Lumen: | 61lm |
| Material: | Plast |
| Produktvikt: | 0.11 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 456-28-1 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen