Ljusslinga för inomhusbruk dekorerad med 10 st träfigurer i vackra färger. Urustad med timer, 6 h på, 18 h av, repeterande. Figurerna är fastknutna med hampasnöre. Dekorativ inredning som ger ett mysigt sken i hemmet. 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 60h.

| Färg: | Flerfärgad |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Färgton på ljus: | Varmvitt ljus |
| Watt: | 0,1W |
| Höjd: | 6 cm |
| Längd: | 180 cm |
| Djup: | 5 cm |
| Sladdlängd: | 30 cm |
| Material: | Trä |
| On/off: | Strömbrytare på lampan |
| Produktvikt: | 0.06 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 729-31 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen