Skapa en livfull julstämning med denna mekaniska juldekoration – en charmig scen med granförsäljning i vinterskrud. Med färggranna LED-ljus, rörliga figurer och julmusik får du en varm och nostalgisk känsla i hemmet. En älskvärd miniatyrvärld som sprider glädje hela december! Drivs av 3xAA-batterier (1,5V – ingår ej). Transformator medföljer med 1,8m transparent sladd och stickkontakt. Integrerad LED-belysning.

| Färg: | Flerfärgad |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Höjd: | 17 cm |
| Bredd: | 23.5 cm |
| Djup: | 16 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvikt: | 0.45 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 3447-000 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen