
| Sockel: | E27 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 28W |
| Höjd: | 18 cm |
| Bredd: | 7.7 cm |
| Lumen: | 3500lm |
| Kelvin: | 4000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvikt: | 0.0448 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 4600020 |

Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen