Skapa en elegant och stämningsfull adventskänsla med denna vita adventsstjärna i papper. Stjärnan har fem uddar och är placerad på en stabil metallfot med vacker mässingfinish som ger ett klassiskt och tidlöst uttryck. Det dekorativa stansade mönstret låter ljuset sippra igenom och skapar ett mjukt och inbjudande sken. En stilren dekoration som passar perfekt i fönster eller på en byrå under advent och jul. Levereras med 1,8m vit kabel, strömbrytare och stickkontakt. Ljuskälla ingår ej.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | E14 |
| Typ av stjärna: | På fot |
| Watt: | 25W |
| Antal ljuskällor: | 1 |
| Höjd: | 71 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Djup: | 13 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Metall, papper |
| Produktvikt: | 0,4 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 1750-280 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen