Härliga snögubbar i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä. Ljusstaken ger en fantastisk härlig och glad julstämning. Placera den i ett fönster, på en hylla eller och på en skänk. Julens gladaste dekoration gör det lilla extra. Levereras med 1,8m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Medföljer 5st utbytbara E10 glödlampor (55V).
OBS! Ljusstaken är handmålad vilket kan medföra olikheter och märken som ej går att undvika.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | E10 |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal ljuskällor: | 5 |
| Höjd: | 21 cm |
| Bredd: | 33 cm |
| Djup: | 9 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä |
| Produktvikt: | 0.9 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 652-82 |





Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen