Staffans fålar är en vacker träljusstake med 5st ljus. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet. Placera förslagsvis i fönstret eller på skänken. Levereras med 1,8m vit sladd, strömbrytare och stickkontakt. Ingår 5st utbytbara E10 glödlampor på 55V.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | Glödlampor |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal ljuskällor: | 5 |
| Höjd: | 29 cm |
| Längd: | 45 cm |
| Djup: | 10,7 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä, metall, plast |
| Produktvikt: | 1,22 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 656-85 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen