Lys upp vintern med denna charmiga tomte med ren i akryl! Med 40 varmvita LED-ljus och detaljer som skidor och tomteluva sprider figurerna både humor och julkänsla. IP44-klassningen gör dem perfekta för både inomhus- och utomhusbruk. En lekfull och stämningsfull dekoration som blir ett älskat inslag i julbelysningen! Transformator medföljer med 5m vit sladd och stickkontakt. Integrerad LED-belysning.

| Färg: | Röd |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Nej |
| Användning julbelysning: | Utomhus |
| Höjd: | 23,5-24,5 cm |
| Bredd: | 23-26 cm |
| Djup: | 9-15,5 cm |
| Sladdlängd: | 500 cm |
| IP-klass: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2500K |
| Produktvikt: | 0.8 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 6239-103 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen