Grå träljusstake med sju ljus. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljusstaken har en kabellängd på 180cm. Medföljer 7st utbytbara E10 glödlampor (34V).

| Sockel: | E10 |
| Ljuskällor: | Glödlampor |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal ljuskällor: | 7 |
| Höjd: | 54 cm |
| Bredd: | 34 cm |
| Djup: | 9 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Material: | Trä, plast |
| Produktvikt: | 0.747 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 212-01-1 |





















Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen