Batteridriven ljusstake med en klassisk form som sprider fint ljus med sina tre LED lampor. En ljusstake att ta fram så fort mörkret tagit plats utanför fönstret. Lättplacerad i både fönster och på skänk. Ljusstaken kan vikas ihop och blir därför lätt att förvara. Denna produkt har FSC®-märkning. Vika är utrustad med timer funktion och lyser i 6h, 18h av, repeterande. Drivs av 2st AA batterier (ingår ej). Brinntid ca 50h.

| Färg: | Vit |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Ljuskällor: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Watt: | 0,09W |
| Höjd: | 64 cm |
| Längd: | 57 cm |
| Djup: | 7.5 cm |
| Material: | Trä |
| Produktvikt: | 0.572 kg |
| Tillverkningsland: | IN |
| Artikelnummer: | 139-07-1 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen