Vacker juldekoration i form av ett dekorativt vinterlandskap med linbana, skidåkare och tågstation med roterande tåg. Det lyser fint i snön och vid stationen av små LED lampor i olika färger. Dekorera till advent och jul och få en härlig julkänsla som passar både barnrummet och på en hylla eller skänk. Utrustad med timerfunktion, 6h på, 18h av, repeterande. Drivs av 3st AA batterier, ingår ej.

| Färg: | Flerfärgad |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Watt: | 0,44W |
| Höjd: | 24.5 cm |
| Längd: | 23.5 cm |
| Djup: | 21 cm |
| Material: | Keramik, plast |
| On/off: | Strömbrytare på lampan |
| Produktvikt: | 1.077 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 992-56 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen