Traditionellt tärnljus med ett vackert rött handtag. Perfekt till luciatåget! Medföljer 1st utbytbar E10 glödlampa (1,4V). Ljuset drivs av 1st AA batteri, ingår ej. Brinntid: ca 20h.

| Färg: | Röd |
| Sockel: | E10 |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Watt: | 0,14W |
| Höjd: | 16.5 cm |
| Diameter: | 3.5 cm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvikt: | 0.017 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 071-45 |

Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen