Skapa härlig inredning på ett enkelt sätt med denna bordsdekoration med tre vackra glaskulor. Den inbyggda LED slingan avger ett fint och varmvitt sken. Utrustad med timerfunktion, 6h på, 18h av, repeterande. 50cm transparent kabel till batteriboxen som drivs av 2st AA batterier, ingår ej. Brinntid: ca 60h.

| Färg: | Transparent |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Watt: | 0,1W |
| Höjd: | 9 cm |
| Längd: | 77 cm |
| Djup: | 10 cm |
| Sladdlängd: | 50 cm |
| Material: | Glas |
| Produktvikt: | 0.692 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 457-98 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen