En tät och vacker gran med höjd av 180cm och för både inomhus eller utomhus bruk. Granens grenar är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.

| Färg: | Grön |
| Belysning Julgran: | Utan belysning |
| Höjd: | 180 cm |
| Bredd: | 115 cm |
| Djup: | 115 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvikt: | 6.743 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 608-44 |




Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen