Flamme Grany är ett ljus i form av en stiliserad gran. Den lyser med ett varmvitt sken i toppen med den naturtrogna lågan Flamme. Detta ledljus blir en vacker dekoration, både ensam och i grupp ihop med övriga ljus från Flamme serien. Den har timerfunktion (6h på, 18h av, repeterande) och ljuset lyser i ca 16 dagar med en vacker realistisk låga i varmvitt. Den drivs av 1st CR2032 batteri som ingår.

| Färg: | Grön |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Watt: | 0,02W |
| Höjd: | 15 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Material: | Vax |
| Produktvikt: | 0.104 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 061-48 |


Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen