Julgransslinga med 360st LED lampor med vackert varmt ljussken. Den gröna slingan är ca 2 meter hög med 8 strängar som delar sig för att få en jämn spridning av lysdioderna. Perfekt för din julgran både inne och utomhus. Levereras med 5m anslutningskabel och transformator. Brinntid: 7000h.

| Färg: | Grön |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Nej |
| Användning julbelysning: | Utomhus |
| Watt: | 5,7W |
| Höjd: | 2 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Sladdlängd: | 5 cm |
| IP-klass: | IP44 |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 1900K |
| Produktvikt: | 0.455 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 594-13-1 |

Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen