Grön julgran med en höjd på 210cm för inomhus eller utomhusbruk. Formen är som en naturlig gran där grenarna har olika djup, så kallad layer tree

| Färg: | Grön |
| Belysning Julgran: | Utan belysning |
| Höjd: | 210 cm |
| Bredd: | 140 cm |
| Djup: | 140 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvikt: | 7.451 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 607-60-1 |




Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen