Dekorationsset med 8 st delar, passar perfekt som dekoration till jul. Setet består av 4 st små pepparkakshus med 4 st pepparkaksfigurer. Husen lyser fint när produkten är på. Placera på ett bord eller en hylla för en härlig julstämning. Drivs av 2st AA batterier (ingår ej). Levereras med 25cm extra kabel från batteriboxen till första pepparkakshuset. Brinntid ca: 75h.

| Färg: | Brun |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Batteri: | Ja |
| Användning julbelysning: | Inomhus |
| Watt: | 0,03W |
| Höjd: | 8 cm |
| Längd: | 30 cm |
| Djup: | 5,5 cm |
| Sladdlängd: | 25 cm |
| Material: | Porslin, plast |
| On/off: | Strömbrytare på lampan |
| Produktvikt: | 0,49 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 992-65-1 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen