Julgranen Narvik är 210cm hög och ungefär 125cm bred. Den är tillverkade av Rohs och Reach godkänd PVC och är tät och fyllig. Grenarna på denna julgran är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. Julgranen går lika bra att använda inomhus eller utomhus. Granen har 300 LED-ljuskällor som avger ett gyllene varmvitt sken.

| Färg: | Grön |
| Sockel: | Integrerad LED |
| Belysning Julgran: | Med belysning |
| Färgton på ljus: | Varmgult ljus |
| Watt: | 3.2 |
| Höjd: | 210 cm |
| Bredd: | 125 cm |
| Djup: | 125 cm |
| Sladdlängd: | 500 cm |
| IP-klass: | IP44 |
| Lumen: | 249 |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2000K |
| Produktvikt: | 16.122 kg |
| Tillverkningsland: | CN |
| Artikelnummer: | 606-17 |
Alltid fraktfritt vid köp över 699 kr, under 699 kr:
29 kr vid köp över 999 kr, under 999 kr:
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivåer. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Företagspaket har en fraktkostnad på 99 kr. Som företag kan du också välja att hämta ditt paket hos ombud – då gäller samma fraktfria nivåer som för privatpersoner.
För skrymmande varor gäller inte ovanstående fraktnivå. I dessa fall tillämpas i stället en fast fraktkostnad om 199 kr, oavsett ordervärde.
Produkten har blivit tillagd i varukorgen